PROEX

Servis a oprava umývačky

Servis a oprava umývačky pod dohľadom profesionálnych technikov

Servis a oprava umývačky pod našim vedením je zárukou vašej spokojnosti a garanciou vrátenia umývačky riadu späť do funkčného stavu. Práve umývačky riadu môžu mať problémy a rôzne poruchy pomerne často. Dôvodom môže byť ich vek, zložitosť alebo zanedbaná údržba. Umývačky riadu sú inteligentným, ale pomerne komplikovaným zariadením. Aj preto sú pre nich príznačné častejšie poruchy alebo zistené nedokonalosti pri ich používaní.

Servis a opravu umývačky je potrebné vykonať čím skôr. Akonáhle si všimnete, že s vašou umývačkou riadu niečo nie je v poriadku – napíšte nám. Naši skúsení technici sa postarajú o spoľahlivý servis a opravu umývačky, vrátane výmeny poškodených a nefunkčných dielov za nové vysokokvalitné originálne diely. Pri výmene dielov používame iba autorizované diely podľa značky vašej umývačky riadu. Špecializujeme sa hlavne na značky AEG, Bosch, ElectroluxIKEA, SiemensZanussi.

Servis a oprava umývačky – pre vstavané aj voľne stojace umývačky riadu

Servis a opravy umývačky? U nás v servise PROEX pre vás zabezpečíme pozáručný a záručný servis a opravy umývačiek pre vstavané umývačky riadu (built-in) a rovnako aj pre voľne stojace umývačky riadu. Nerobíme rozdiely, o vašu umývačku riadu sa postaráme s dôrazom na kvalitu a čo najvýhodnejšiu minimalizáciu nákladov servisu a opravy pre vás.

Pre umývačky riadu sú často príznačné poruchy, ako napríklad nevypúšťanie vody z umývačky, porucha zapínania, chyby na displeji (na ovládacom paneli umývačky), neumývanie riadu alebo nepríjemný zápach, ktorý nie je možné odstrániť klasickými čistiacimi prostriedkami pre umývačky riadu. V takýchto prípadoch nás kontaktujte čím skôr. Postaráme sa o rýchly servis a opravu umývačky riadu.

Naši technici pre servis umývačky riadu:

PETER POLIAK

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum, Patrónka; Ružinov; Nové Mesto: Koliba, Kramáre; Karlová Ves: Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina; Dúbravka; Lamač; Devín; Devínska Nová Ves; Záhorská Bystrica; Petržalka; Jarovce; Rusovce), BorinkaMariankaStupava (pre Bosch a Siemens až po obec Kúty)

Servis a inštalácie pre práčkysušičky a umývačky značky AEGBoschElectroluxIKEA (pre Bosch a Electrolux), SiemensZanussi

0903 45 35 65

MILOŠ TRACHTA

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum; Ružinov; Vrakuňa: Dolné hony; Podunajské Biskupice; Nové Mesto: Pasienky, Vinohrady; Rača; Vajnory; Petržalka; Jarovce; Rusovce; Čunovo), Dunajská LužnáDunajská StredaHamuliakovoHviezdoslavovJelkaMalinovoMiloslavovMost pri Bratislave (pre AEG, Electrolux a Zanussi až po obec Svätý Jur), RovinkaŠamorínTomášovVeľké Úľany (pre AEG, Electrolux a Zanussi až po obec Senec), Zlaté Klasy

Servis a inštalácie pre práčkysušičkyumývačky, elektrické varné doskyrúry a vstavané mikrovlnné rúry značky AEGBoschElectroluxIKEA (pre Bosch a Electrolux), SiemensZanussi

0907 77 99 58

ROMAN ZVARDOŇ

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum; Ružinov; Vrakuňa: Dolné hony; Podunajské Biskupice; Nové Mesto: Pasienky, Vinohrady; Rača; Vajnory; Petržalka), BernolákovoChorvátsky GrobIvanka pri DunajiJelkaLimbachMalinovoModraMost pri BratislaveNová DedinkaPezinokSenecSlovenský GrobSvätý JurŠenkviceTomášovVeľké ÚľanyVeľký BielViničnéZlaté Klasy

Servis a inštalácie pre práčkysušičkyumývačky, elektrické varné doskyrúry a vstavané mikrovlnné rúry značky BoschIKEA (pre Bosch), Siemens

0915 72 71 11

ČISTIACE PROSTRIEDKY a
PRÍSLUŠENSTVO na našom E‑SHOPE

S naším servisom a opravami umývačiek riadu budete spokojní

S nami dopredu viete, ako bude servis a oprava umývačky prebiehať. Vieme, že prvý kontakt je dôležitý. Vypočujeme si váš problém, posúdime ho, zistíme stav spotrebiča a navrhneme vám najvhodnejšie riešenie opravy. V prípade potreby vykonáme rýchly servis alebo objednáme vhodný náhradný diel. O približnej cene opráv a servisu vás vopred informujeme.

S našim servisom a opravami umývačiek budete spokojní. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade, že potrebujete servis a opravy iných domácich spotrebičov. Postaráme sa o servis a opravy pračiek a sušičiek, varných dosiek a rúrchladničiek a mrazničiek či malých spotrebičov a vysávačov značiek AEG, Bosch, ElectroluxSiemensZanussi.