PROEX

Servis a oprava chladničky a mrazničky

Servis a oprava chladničky a mrazničky – profesionálne a čo najrýchlejšie

Servis a oprava chladničky a mrazničky s nami prebehne zakaždým v čo najkratšom čase, profesionálne a samozrejme za čo najvýhodnejšie ceny. Ak aj vaša chladnička alebo mraznička bez príčiny už neslúži tak, ako má a je jej poškodenie či porucha evidentná – radi pre vás zabezpečíme záručný a pozáručný servis a opravu pod dohľadom našich špičkových technikov.

S chladničkami a mrazničkami sa rokmi používania spájajú rôzne poruchy a poškodenia. Niektoré sú spôsobené vypovedaním funkčnosti dielov či opotrebovaním tesnenia dverí a iné zas len menšou poruchou alebo nepresným nastavením pántov dverí. Stav vašich spotrebičov skontrolujeme a navrhneme vám najefektívnejšie a najvýhodnejšie riešenie pre servis a opravu chladničky a mrazničky.

Kedy je potrebný servis a oprava chladničky?

Všimli ste si, že vaša chladnička zvláštne vŕzga či hrkoce? Kvapká z nej voda? Nechladí a je v nej teplo alebo naopak namiesto chladenia mrazí a spôsobuje námrazu na vašich potravinách? Zistiť príčinu týchto problémov je vhodné čím skôr. Vyhnete sa tak rozsiahlejším poruchám či kompletnému poškodeniu chladničky.

Spravidla platí, že čím skôr je vykonaný profesionálny servis a oprava chladničky, tým ľahšie je ju prinavrátiť k akostnému stavu a tak vykonať opravy v čo najnižšej cene. Dlhým čakaním riskujete nenávratné poškodenie vašich spotrebičov. Špecializujeme sa na servis a opravy chladničiek značiek Bosch, Siemens a AEG, ElectroluxZanussi, pri oprave sú vám vždy poskytnuté autorizované originálne diely priamo od výrobcov.

EDO NAGY

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum, Patrónka; Ružinov; Vrakuňa: Dolné hony; Podunajské Biskupice; Nové Mesto: Koliba, Kramáre, Pasienky, Vinohrady; Rača; Vajnory; Karlová Ves: Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina; Dúbravka; Lamač; Devín; Devínska Nová Ves; Záhorská Bystrica; Petržalka; Jarovce; Rusovce; Čunovo), BorinkaDunajská LužnáDunajská Streda, JelkaMalacky (až po obec Kúty), MalinovoMariankaMost pri Bratislave, RovinkaŠamorín, Stupava, TomášovVeľké ÚľanyZlaté Klasy

Servis inštalácie pre americké, kombinované, voľne stojace, vstavané chladničky a skriňové, vstavané, truhlicové mrazničky značky AEGBeko, BoschElectroluxGorenje, IKEA (pre Bosch a Electrolux), Liebherr (pozáručné opravy), SiemensWhirlpool, Zanussi

0905 66 99 00

ČISTIACE PROSTRIEDKY a
PRÍSLUŠENSTVO na našom E‑SHOPE

Prečo by ste nemali čakať so servisom a opravou mrazničiek?

Podobne ako pri chladničkách, tak aj servis a opravu mrazničiek je vhodné vykonať čím skôr. Ak vaša mraznička nadmerne mrazí alebo naopak dostatočne nemrazí, potraviny sa v nej rozmrazujú a spôsobujú zápach či kvapkanie vody z mrazáku – s najväčšou pravdepodobnosťou potrebuje rýchly a kvalitný servis.

Postaráme sa o celé spektrum servisu a opráv individuálnych mrazničiek a individuálnych chladničiek, ale aj kombinovaných chladničiek a mrazničiek v jednom domácom spotrebiči. Rovnako, zabezpečujeme aj servis a opravy pračiek a sušičiekumývačiekvarných dosiek a rúr a tiež malých spotrebičov a vysávačov. So značkami AEG, Electrolux, ZanussiBosch a Siemens sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Pre vaše domáce spotrebiče je PROEX a naši technici spoľahlivým partnerom na profesionálnej úrovni.