PROEX

Servis a oprava práčky a sušičky

Servis a oprava práčky a sušičky, s ktorými budete spokojní

Keď servis a oprava práčky a sušičky, tak jedine pod dohľadom profesionálov. Špecializujeme sa na záručný servis pre práčky a sušičky, ako aj na odborné pozáručné opravy pračiek a sušičiek. Staráme sa o to, aby vo vašej domácnosti všetko fungovalo bezproblémovo tak, ako má. S akostnými spotrebičmi sa spája aj ich rýchlejšia a jednoduchšia obsluha či nižšie náklady a úspora energií pri používaní.

Pokiaľ vaša práčka alebo sušička funguje správne, rozdiel si všimnete aj vo výsledku ich prania či v sušení bielizne a oblečenia. Zároveň sa aj znižuje množstvo vody, ktoré je na pranie potrebné použiť – napríklad pri poruchách čerpadla v práčke alebo pri problémoch s tesnením dverí a tečením vody pod práčku. Dobrou správou je, že o profesionálny servis a opravy práčky a sušičky sa u nás v servise PROEX postaráme rýchlo, profesionálne a za výhodné ceny.

Kedy je potrebný servis a oprava práčky a sušičky?

Servis a opravu práčky a sušičky je vhodné vykonať čím skôr. Akonáhle si všimnete aj menšie odchýlky od pôvodného stavu používania alebo vaša práčka či sušička nedosahujú požadovaný výkon. Príznakmi porúch práčky je napríklad kvapkanie vody či vytekanie vody spod práčky, nefunkčné alebo nedostatočné žmýkanie, zanechávanie pracích práškov, aviváži alebo vody v priehradke na aviváž, hlučnosť pri praní a odstreďovaní, zhasnutý displej, zle vypratá bielizeň, nezohrievanie vody a mnohé ďalšie.

Pri sušičkách je najčastejším znakom poruchy jej nedokonalé sušenie bielizne, nepríjemné vŕzganie, voda pod sušičkou, vytekanie vody spod sušičky, chybové hlásenia na displeji, nereagujúci displej či zanechávanie zápachu a textílie na čerstvo opratom oblečení a prádle. V takýchto prípadoch nás pre vykonanie servisu a opravy práčky a sušičky volajte čím skôr. Skontrolujeme stav spotrebiča a vykonáme potrebné opravy, ktoré sú pri včasnom servise cenovo podstatne výhodnejšie. Ponúkame vám tiež možnosť vyčistenia sušičky a aj jej zvoz priamo do servisu.

Naši technici pre servis práčky a sušičky:

Peter Poliak

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum, Patrónka; Ružinov; Nové Mesto: Koliba, Kramáre; Karlová Ves: Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina; Dúbravka; Lamač; Devín; Devínska Nová Ves; Záhorská Bystrica; Petržalka; Jarovce; Rusovce), BorinkaMariankaStupava (pre Bosch a Siemens až po obec Kúty)

Servis a inštalácie pre práčkysušičky a umývačky značky AEGBoschElectroluxIKEA (pre Bosch a Electrolux), SiemensZanussi

0903 45 35 65

Miloš Trachta

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum; Ružinov; Vrakuňa: Dolné hony; Podunajské Biskupice; Nové Mesto: Pasienky, Vinohrady; Rača; Vajnory; Petržalka; Jarovce; Rusovce; Čunovo), Dunajská LužnáDunajská StredaHamuliakovoHviezdoslavovJelkaMalinovoMiloslavovMost pri Bratislave (pre AEG, Electrolux a Zanussi až po obec Svätý Jur), RovinkaŠamorínTomášovVeľké Úľany (pre AEG, Electrolux a Zanussi až po obec Senec), Zlaté Klasy

Servis a inštalácie pre práčkysušičkyumývačky, elektrické varné doskyrúry a vstavané mikrovlnné rúry značky AEGBoschElectroluxIKEA (pre Bosch a Electrolux), SiemensZanussi

0907 77 99 58

Roman Zvardoň

Pre lokality:

Bratislava (Staré Mesto: Centrum; Ružinov; Vrakuňa: Dolné hony; Podunajské Biskupice; Nové Mesto: Pasienky, Vinohrady; Rača; Vajnory; Petržalka), BernolákovoChorvátsky GrobIvanka pri DunajiJelkaLimbachMalinovoModraMost pri BratislaveNová DedinkaPezinokSenecSlovenský GrobSvätý JurŠenkviceTomášovVeľké ÚľanyVeľký BielViničnéZlaté Klasy

Servis a inštalácie pre práčkysušičkyumývačky, elektrické varné doskyrúry a vstavané mikrovlnné rúry značky BoschIKEA (pre Bosch), Siemens

0915 72 71 11

ČISTIACE PROSTRIEDKY a
PRÍSLUŠENSTVO na našom E‑SHOPE

Váš spoľahlivý partner pri servise a opravách práčok a sušičiek

So servisom a opravami práčok a sušičiek máme dlhoročné skúsenosti. Postaráme sa, aby vám vydržali slúžiť spoľahlivo a čo najdlhšiu dobu. Zároveň vám radi poradíme ako ich udržiavať a správne používať tak, aby ste dokázali predchádzať ich poruchám. S nami sa môžete spoľahnúť na použitie iba vysokokvalitných originálnych náhradných dielov, doplnkov a čističov pri opravách a servise.

Špecializujeme sa na servis a opravy práčok a sušičiek značiek AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens. Neváhajte sa na nás obrátiť aj v prípade potreby inštalácie práčky a sušičky alebo potreby servisu a opráv umývačiekvarných dosiek a rúr, chladničiek a mrazničiek či malých spotrebičov a vysávačov rovnakých spomínaných značiek alebo aj pre objednanie náhradných dielov aj od výrobcov iných značiek.