PROEX

Servis a oprava malého spotrebiča a vysávača

Servis a oprava malého spotrebiča a vysávača – kvalitne, rýchlo a výhodne

Servis a oprava malého spotrebiča a vysávača nemusí trvať dlho. Vieme, že vaše spotrebiče potrebujete využívať. Preto sa zakaždým snažíme o čo najrýchlejší servis a opravy malých spotrebičov a vysávačov. Dôraz kladieme najmä na vysokú kvalitu a použitie výhradne autorizovaných originálnych dielov pre vaše spotrebiče s dvojročnou zárukou. Samozrejmosťou je aj ponuka čo najvýhodnejšej ceny opráv, o ktorej vás radi predbežne informujeme spolu s návrhom o možnostiach opráv.

Servis a opravy malých spotrebičov a vysávačov realizujeme čo najvýhodnejšie práve pre vás, našich zákazníkov. Ako sa hovorí, zachrániť ich alebo prinavrátiť im „život“, sa pokúsime vždy, keď je to možné a pre vás cenovo výhodné – rentabilnosť opravy. Nemusíte hneď kupovať nové malé spotrebiče či vysávače – vo väčšine prípadov postačí vykonať autorizovaný servis a opravy, ktoré u nás realizujú výhradne školení technici.

Servis a oprava malého spotrebiča a vysávača – ten rozhodne neodkladajte

So servisom a opravami malých spotrebičov a vysávačov nás kontaktujte čím skôr. Akonáhle si všimnete aj menšie poruchy alebo poškodenia, sme vám pripravení poskytnúť ten najlepší servis. Odstránenie menších porúch ako slabý ťah, vypínanie počas chodu malého spotrebiča a vysávača alebo výmena dielov (zlomený zámok krytu, prasknutá strižná poistka, prasknutá hadica vysávača, nefunkčný spínač), ktoré vypovedali svoju životnosť je cenovo podstatne výhodnejšie.

Práve pri malých spotrebičoch a vysávačoch sa neraz stáva, že neriešené poruchy spôsobia komplikácie až nefunkčnosť, prípadne poškodenie týchto spotrebičov. A pritom, rýchle opravy sú cenovo výhodné a s nami maximálne spoľahlivé. Pri dlhom pretrvávaní porúch v malých spotrebičoch sa neraz poškodia tak, že ich oprava môže byť cenovo nerentabilná až nemožná. Ich stav posúdime a určíme pre vás najvýhodnejší servis a opravu malých spotrebičov a vysávačov.

MARTIN POLIAK

Diagnostika a pozáručný servis priamo na prevádzke pre malé spotrebiče (kuchynské roboty, ručné mixéry, mlynčeky na mäso, podlahové vreckové a bez-vreckové vysávače, tyčové vysávače (batériové) a žehličky) značiek AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, *Zelmer (*modely do roku 2020) a iné podľa dohody

02/ 43 63 13 27

ČISTIACE PROSTRIEDKY a
PRÍSLUŠENSTVO na našom E‑SHOPE

S akým servisom a opravami malých spotrebičov a vysávačov vám pomôžeme?

Vaše malé spotrebiče a vysávače opravíme priamo u nás na našej prevádzke PROEX na ulici Exnárova 16, v Bratislave. Malé spotrebiče na opravu je potrebné priniesť počas otváracích hodín na našu prevádzku, kde zhodnotíme ich stav a navrhneme vám najvýhodnejšie riešenie opravy. Sústredíme sa na pozáručný servis a opravy pre malé spotrebiče (voľne stojace automatické, kapsulové a pákové kávovary, kuchynské roboty, ručné mixéry, mlynčeky na mäso, podlahové vreckové a bez-vreckové vysávače, tyčové vysávače (batériové) a žehličky) značiek AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens a *Zelmer (*modely do roku 2020).

Dôležitou informáciou pre vás – našich zákazníkov je, že od 1.5.2019 malé spotrebiče značiek AEG, Electrolux, Zanussi v ZÁRUČNEJ dobe a od 1.6.2022 malé spotrebiče značiek Bosch, Siemens, Zelmer v ZÁRUČNEJ dobe neopravujeme – je potrebné kontaktovať priamo predajcu alebo výrobcu. Zároveň, neopravujeme robotické vysávače a vodné vysávače značky Electrolux. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.